SUP dēļi

Jaunzāģeru ūdens transportu klāstu papildina populārie SUP dēļi. Kas tad īsti tie ir un pēc kādiem kritērijiem ir jāpievērš uzmanība, izvēloties SUP dēļa piedzīvojumu. SUP saīsinājums no angļu valodas nozīmē stand up paddle boarding, tātad “kājās stāvošs dēlis”, kuru cilvēks dzen uz priekšu ar airu palīdzību. Ar SUP dēli var ceļot pa upēm, ezeriem, nodarboties ar sportiskām aktivitātēm un ne tikai, to var izmantot kā platformu makšķerēšanai vai uzlādēt sevi ar tik nepieciešamo D vitamīnu. Dēļa platums ļauj spriest par tā stabilitāti, savukārt tilpums par nest spēju, kas ir svarīgs rādītājs smagākiem pasažieriem. Pieaugušam cilvēkam, kuram nav iemaņu supošanā, ieteicamais dēļa tilpums būtu vismaz paša braucēja svars reizināts ar divi. Savukārt minimālais ieteicamais platums 31″ colla vai aptuveni 78 cm.

Piedāvājam īrei LOKKI piepūšamos SUP dēļus, kas ir aprīkoti ar nepieciešamo inventāru – spuru, augstspiediena pumpi, pavadu, airus, glābšanas vesti un mugursomu, lai ērti varētu uzsākt Mūsu izstrādātos ceļojumus.

Lokki SUP dēļa parametri: 10,6 – 10,0, 33 collas platums. Celtspeja līdz 110 kg. Dēļi ir izgatavoti no speciāla ļoti izturīga PVC auduma.
Dēļi paredzēti gan iesācējiem, gan jau pieredzējušiem SUP ceļotājiem.

Dēļus var uzpumpēt līdz vismaz 14-15 psi spiedienam (salīdzinājumam – auto riepās parasti ir ap 2 atmosfērām). Pie šāda spiediena dēļi kļūst ļoti cieti, tie nevērpjās. neļurkājās, tiem neizceļas no ūdens abi gali, kad braucējs nostājas uz dēļa. Un gaitas īpašības kļūst līdzīgas cieto dēļu gaitai.

Gaidam klientus – iesācējus, grūtnieces, suņu mīļus, brīvdomātājus.

Piedāvāsim ikvienam atbilstošu SUP piedzīvojumu pa upēm Gauja un Brasla:
Cena ir norādīta par SUP dēli un nepieciešamo inventāru. Veicot rezervāciju par SUP dēli, nepieciešama 50 % priekšapmaksa.
Transports:

Ja tiek izīrēts viens dēlis (1 cilvēks), tad papildus transporta izdevumi 10 EUR.
Ja grupa pārsniedz 10 cilvēkus, tad nepieciešams veikt papildus transporta rezervēšanu, kura izmaksas 150 EUR (16 vietu autobuss).
Izbraukšanas laiks iepriekš jāsaskaņo pa tālruni +371 220 020 33

Inventārs:

Mums rūp Jūsu drošība, tādēļ glābšanas vestes dodam bezmaksas. Papildus ūdens necaurlaidīgā maisa īre (20 litri) 3 EUR.

Sīkāku informāciju par SUP dēļu rezervāciju un maršrutiem lūdzam veikt pa tālruni +371 22002033 vai rakstot uz e-pastu info@jaunzageri.lv.
VIETA, KUR SAPLŪST CILVĒKS UN DABA!

Jaunzāģeri